Vánoční týden 2018

Zpíváním pod vánočním stromečkem v obci jsme s našimi žáky zahájili adventní čas. V posledním týdnu roku 2018 jsme ve škole přichystali hezkou vánoční výzdobu, vyrobili vánoční přáníčka a také chodili po vesnici a zpívali koledy. Nejvíce jsme se však těšili na dárečky od Ježíška. Jelikož jsme se už nemohli dočkat, tak jsme si ve třídách přichystali náš „školní štědrý den“. Ozdobili jsme si stromeček, přinesli si dárečky, rozkrojili jablíčka, zazpívali koledy,…..No, prostě jsme se krásně bavili a společně zakončili rok 2018. Popřáli jsme si: „Šťastné a veselé…“, rozloučili se a těšili se na toho opravdového Ježíška, který nás čeká doma.

Děkujeme všem hodným lidem, kteří našim dětem něco darovali. Jsme za to moc vděční. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených chvil v roce 2019.

Powered by themekiller.com