Leden a únor

Vánoční prázdniny jsou za námi, a tak jsme se začátkem ledna opět sešli v naší školní družince. Pověděli jsme si, co hezkého nám nadělil Ježíšek a jak jsme prožili Vánoce. V únoru nám počasí moc nepřálo, ale hned jak to bylo jen trochu možné, šli jsme na zahradu mateřské školy, abychom trávili čas na čerstvém vzduchu. V družince je nás kvůli nařízení vlády stále pomálu. Od 1.3. 2021 byla z důvodu nařízení vlády školní družina uzavřena.

Činnosti leden-únor:

– Hraní společenských her – Strašidelný hrad, Cesta za pokladem
– Karetní hry – Kvarteto, Černý Petr
– Hry s hračkami a stavebnicemi
– Lidové tradice a pranostiky – Tři králové
– Kreslení podle vlastní fantazie dětí
– Výroba z papíru – Valentýnské srdce
– Prostorové omalovánky
– Procvičování počítání pomocí her
– Sportovní činnosti – hod na cíl, „Na chytače“, „Z vody do vody“
– Hudebně – pohybové činnosti – hra na sochy, poslech hudby
– Ostatní činnosti – pobyt na zahradě MŠ, čtení

Powered by themekiller.com