Rok: 2017

Advent 2017

Zpívání pod vánočním stromečkem pro naše školáky odstartovalo adventní čas ve škole. Všichni se pilně a velmi radostně připravovali na nadcházející vánoční čas. Připravovali přáníčka, pilovali zpěv vánočních koled a krásně si vyzdobili třídy.

Při koledování po vesnici rozdali vánoční přáníčka a potěšili pouzdřanské obyvatele zpěvem koled.

A poslední školní den roku 2017 patřil již tradičně vánočním besídkám ve třídách. U vánočního stromečku si děti předaly dárečky, zazpívaly koledy a připravily štědrovečerní jablíčka. Následná zábava potěšila všechny děti. Kdo měl chuť si zatančit, tak tančil. Někdo se chtěl dívat na vánoční pohádku a jiný zase mlsal přinesené vánoční cukroví. Každý se však báječně bavil a už se těší na příští rok.

Přejeme všem krásné Vánoce a spokojený nový rok 2018

Kolotoč pohádek

Na pozvání mateřské školy přišli třeťáci shlédnout divadelní představení s názvem Kolotoč pohádek. Několik poučných pohádek bylo protkáno písněmi, básničkami a pohybem. Dětem se představení líbilo a spolu se školčátky se zapojily do pohádky. Zazpívaly si a zacvičily a pak se dobře naladěny vrátily do školy.