Duben a květen

Do naší školní družinky jsme se mohli vrátit 12. dubna. Bylo nás tu ale kvůli nařízení vlády stále pomálu. 17. května se však zrušila povinnost homogenních tříd a skupin, a tak se do družinky mohly vrátit všechny děti. Počasí nám přálo, takže jsme většinu času trávili na zahradě MŠ. Hráli jsme na honěnou, na schovávanou, na sochy, fotbal, využili dětských prolézaček, zkrátka jsme se moc bavili.

Činnosti duben–květen

– Malování jarní květiny
– Výroba sluníček z papíru
– Vybarvování omalovánek a mandal
– Vybarvování a vystřihování motýlů
– Prostorové omalovánky – vybarvování a vystřihování
– Hry s hračkami a stavebnicemi
– Hraní společenských a karetních her
– Překážková dráha
– Práce s modelínou
– Hra na obchod
– Sportovní a pohybové činnosti – florbal, fotbal, vybíjená, stolní tenis
– Ostatní činnosti – sledování pohádek, čtení

Powered by themekiller.com