ZŠ Nádražní Hustopeče

Žáci páté třídy mají před sebou vážné rozhodnutí, které určí na několik příštích let jejich kroky. Rozhodují se totiž, na kterou základní školu přestoupí z naší školičky. Aby jejich rozhodování bylo o něco jednodušší mají možnost si danou školu s rodiči prohlédnout. My jsme však dostali od vedení ZŠ Nádražní v Hustopečích ještě jednu trošku jinou nabídku – uspořádali pro nás dopoledne, při němž jsme se mohli účastnit běžného školního dne na této škole. Připravili si po nás „stopovačku“ – každý žák dostal tablet  a následoval QR kódy, které byly rozmístěny po celé škole. Žáci osmé a deváté třídy si připravili v chemické laboratoři pokusy, které se nám moc líbily. No a třešničkou na dortu byla prohlídka tělocvičny s posilovnou. Tento den byl určitě velkou pomocí při následujícím rozhodování kam na druhý stupeň ZŠ.

Powered by themekiller.com