Den: 5. 12. 2023

Učení v maskách čerta, anděla a Mikuláše
Tento den školu navštívili rozverní čertíci, krásní andělé a jeden úžasný Mikuláš. Netradiční učení probíhalo celý den v maskách a všichni jsme si to pořádně užili. Dětem se den moc líbil a nám také.

Zpívání v kostele

První týden v lednu je již sice opět škola, ale v nás ještě doznívají vánoční svátky. Všichni jsme stále plní sváteční nálady a adventního veselí. V uších nám doznívají vánoční koledy a na jazyku ještě cítíme vanilkové rohlíčky. Aby nám tento pocit zůstal co nejdéle, přijeli nám žáci ze základní školy ve Vranovicích zazpívat vánoční písně a koledy do pouzdřanského překrásného kostela sv. Mikuláše a sv. Václava. Nadějeplná slova koled, hraní na varhany a zpěv žáků nám pohladil duši. Ať nám tento pocit vydrží co nejdéle.