Školní výlet projektové dopoledne

Žáci už jsou seřazeni před školou a netrpělivě vyhlížejí autobus, který je zaveze na školní výlet do Velkých Bílovic. Přijel luxusní nový autobus, který děti bezpečně dopravil na multifunkční hřiště ve Velkých Bílovicích. Část žáků zde zůstala a vyzkoušela si zahrát adventure golf a druhá část odešla do místního Vlastivědného muzea, kde pro ně byl připraven program “ Co dělaly naše prababičky, když nebyla televize“. Žáci zhlédli scénku dvou „tetek“, hádali hmatem či čichem, co je v pytlíku, prohlédli si staré předměty, někteří byli oblečeni do místního kroje a zahráli si hru s kamínky „barušky“. Na závěr projektu si děti koupily výbornou zmrzlinu nebo párek v rohlíku a tím stejným nablýskaným autobusem se vrátili opět do školy.
¨