Dobrodružství dospívání a Moje cesta na svět

Společnost Podané ruce o. p. s. nabízí množství preventivních programů, které zkušení lektoři přijedou předvést žákům do školy. I my jsme využili této nabídky a zvolili si programy „Dobrodružství dospívání“ pro 5. třídu a „Moje cesta na svět“ pro 3. třídu.
Paní lektorka naše žáky velmi zaujala, připravila si pro ně videa, hry a další didaktický materiál. Nechala je pracovat samostatně, ve skupinách a na závěr zodpověděla všechny jejich všetečné otázky. Puberta a dospívání jsou komplikovaná období lidského života. Těmito programy se nám, doufáme, podařilo objasnit našim školákům značnou část této nastupující éry a ukázat jim směr, kterým se vydat. Posláním programů bylo inspirovat děti k pozitivnímu pohledu na sebe sama, na život, na lidskou důstojnost, lásku, manželství či partnerství.

Powered by themekiller.com